TÖÖTOAD

Töötoad

Suvepäevad, talvepäevad, sünnipäevad, …

Meie pakutavate töötubadega saad tutvuda ka Loodus- ja Loovuskeskuse kodulehele siin

Töötoad, mida pakume:

 • Unenäopüüdja valmistamine. Selles töötoas arendatakse peenmotoorikat. Esmalt kaetakse rõngas meelepärase lõnga või paelaga, seejärel sõlmitakse võrk unenägude püüdmiseks ja lisatakse kaunistuseks sulgi, pärleid või muud meelepärast. Töötoa tulemusel valmib unenäopüüdja, mis kaunistab interjööri ja punub võrku Sinu halvad unenäod!
 • Käe- või jalaehete valmistamine erinevaid tehnikaid kasutades. Töötuba sobib hästi erinevatele vanuseklassidele. Saab põimida makrameed ja paigutada (nimetähtedega) pärleid õigesse järjekorda. Töötoa tulemusel valmib igal ühel omanäoline ehe.
 • Riidest koti kaunistamine erinevaid tehnikaid kasutades. Riidest koti kaunistamise töötoa tulemusel valmib üks omanäolise disainiga riidest kott. Koti kaunistamisel kasutame erinevaid tehnikaid. Riidest kotti omades teed sa ka maailmale meie ümber suure teene – vähem kilekotte ja plastikut!
 • T-särgi disainimine. T-särgi disainimine on lõbus viis luua valgest särgist omanäoline T-särk. Laiast valikust šabloonide hulgast ning suurest värvivalikust saad valida endale sobiva ning disainida just endale sobiva T-särgi.
 • Salvrätikukarbi kaunistamine. Salvrätikukarp kaunistatakse erinevaid tehnikaid kasutades (dekupaaž või struktuur). Ääretult praktiline ja omanäoline kodusisustuselement endale või kingituseks.
 • Loomapuslede meisterdamine. Loomapusle on vahva ja keskkonnasõbralik kingitus lapsele. Loomapusle meisterdamiseks joonistatakse akrüülpliiatsitega kividele ning viimase lihvi andmiseks lisatakse loomakestele ka vildist kõrvad.
 • Emostioonipuslede meisterdamine. Mida varem me erinevaid emotsioone lastele tutvustame ja emotsioone kontrollima suuname seda kergem on nii lapse kui lapsevanema elu. Emotsioonipusle on emotsioonide tundma õppimisel suureks abimeheks.
 • Trips-traps-trulli meisterdamine. Trips-traps-trull on tore mäng, mida mängida nii pere kui sõpradega mis arendab nii loogilist mõtlemist kui ka sõnavara. Trips-traps-trulli meisterdades joonistad kividele just endale sobiliku trips-traps-trulli.
 • Makrameetehnikas lillekiigu või seinakaunistuse punumine. Makrameetehnikas seinakaunistused ja lillekiigud loovad kodu hubaseks. Erinevad sõlmimismeetodid arendavad peenmotoorikat ja silma-käe koostööd.
 • Küünalde kaunistamine. Valgeid küünlaid kaunistatakse vahaplaatide või küünlavärvidega. Ise kaunistatud küünlad on erilised ja ainulaadsed.
 • Viltimine. Viltimine on rahustav tegevus, mille tulemusena valmivad imelised ja erilised jõuluehted.

*Hinnad varieeruvad grupi suuruse ja asukoha lõikes. Lõpliku hinnapakkumise ja lisainformatsiooni saamiseks palun kirjuta meile udum@udum.ee või helista +372 5306 1095